برنامه نویسی و طراحی سایت

بهترین سایت های دانلود عکس در سال ۲۰۲۲

تصاویر در دنیای اینترنت اهمیت زیادی دارند از پست های توییتر گرفته تا صفحات یک وبسایت علمی همه و همه دارای تصاویر متفاوتی هستند. محتوای بصری حس مثبت را در مخاطب ایجاد می‌کند و مفهوم را به راحتی به مخاطب القا می‌کند، پس بهتر است برای جذابیت هرچه بیشتر مطالبی که با مخاطبانتان به اشتراک می‌گذارید از عکس های با کیفیت و زیبا استفاده کنید اما سوالی که وجود دارد این است که چگونه می‌توان تصاویر رایگان را پیدا کرد که کیفیت بالایی داشته باشند تا بتوانید از آنها در وبسایت و یا صفحات اجتماعی استفاده کنید.

در این پست 10 سایت دانلود عکس را معرفی کرده‌ایم که جز بهترین سایت های دانلود عکس در سال 2022 هستند.

1. Freepik.com

با بهترین سایت های ارائه دهنده عکس در سال ۲۰۲۲ آشنا شوید

freepik.com یکی از محبوب ترین سایت های دانلود عکس و وکتور است، در این سایت می‌توانید تصاویر مورد نظر خود را با دسته بندی های متفاوت جستجو کنید مانند: Vectors، Photos، Psd ،Icons البته تمامی تصاویر این سایت به صورت رایگان ارائه نمی‌شوند. فیلتر های متفاوتی در این سایت در نظر گرفته شده که با توجه به عکسی که به دنبال آن هستید می‌توانید فیلتر مدنظر خود را اعمال کنید.

freepik.com شامل عکس های لایه باز نیز می‌شود، فقط کافی است موضوع عکس مورد نظر را در نوار جستجو تایپ کنید، عکس مورد نظر را انتخاب کنید و روی گزینه download کلیک کنید.

2. Unsplash.com

سایت دانلود عکس رایگان

unsplash.com یک سایت برای جستجو تصاویر استوک با کیفیت بالا که تصاویر را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌دهد. موضوع مدنظر خود را در نوار جستجو تایپ کنید، می‌بینید که عکس های مرتبط با موضوع شما نمایش داده می‌شود روی عکس مورد نظر کلیک کنید و گزینه‌ی download را انتخاب کنید.

3. Pixabay.com

دانلود عکس با کیفیت بالا

pixabay.com مجموعه‌ای زیبا از عکس های استوک و وکتور که با کیفیت بالایی ارائه شده‌اند، در این سایت می‌توانید ویدیو و فایل های صوتی را نیز دانلود کنید.

4. pexels.com

دانلود عکس زیبا و با کیفیت

pexels.com مجموعه‌ای از عکس های زیبا و با کیفیت که به صورت رایگان می‌توانید آنها را دانلود کنید، فقط کافیست موضوع عکس مورد نظر را در نوار جستجو تایپ کنید.

5. Freeimages.com

دانلود عکس استوک رایگان

Free Images بیش از 300000 عکس استوک را ارائه می دهد. موضوع عکس مورد نظر را در نوار جستجو تایپ کنید لیستی از عکس های مرتبط با موضوع مورد نظر شما نمایش داده می‌شود روی عکس مورد نظر کلیک کنید سپس گزینه‌ی دانلود را انتخاب کنید.

6. Kaboompics.com

دانلود عکس با کیفیت

kaboompics.com یک منبع دانلود عکس استوک با کیفیت بالا و به صورت رایگان است، موردی که در این سایت جذاب است جستجوی تصاویر بر اساس رنگ است و همینطور یک پالت مکمل از رنگ ها در عکس ارائه می‌دهد.

دانلود عکس با پالت رنگی7. Canva.com

دانلود عکس یک منبع رایگان دانلود عکس استوک سایت Canva.com است عکس های متفاوت با کیفیت بالا و موضوعات متفاوت در این سایت پالت رنگی عکس نمایش داده می‌شود و می‌توانید عکس را برای شبکه های اجتماعی متفاوت و یا بلاگ دانلود کنید.

8. Lifeofpix.com

سایت دانلود عکس

lifeofpix.com لیستی از عکس های استوک رایگان با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد، گزینه‌ی دانلود در پایین عکس سمت راست نمایش داده می‌شود.

9. gratisography.com

دانلود عکس جذاب

 gratisography.com تصاویر را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد با اینکه تصاویر این سایت محدود هستند اما از کیفیت بالایی برخوردارند.

10. vecteezy.com

بهترین سایت های دانلود عکس 2022

vecteezy.com پر از عکس های جذاب وکتور و استوک که به صورت رایگان ارائه شده‌اند.

در این مقاله لیستی از سایت هایی که عکس و وکتور با کیفیت بالا و بصورت رایگان ارائه می‌دهند را معرفی کنیم.

نمایش بیشتر

کیمیا مهرابی

کیمیا مهرابی هستم، حدود 2 سال است که در حوزه تولید محتوا فعالیت می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا