سرور اختصاصی

سرور اختصاصی هاستیدا نهایت قدرت پردازش و سرعت را برای شما فراهم خواهد کرد. این سرویس در ایران، آلمان، فرانسه و کانادا ارائه ‌می‌شود. در هنگام استفاده از خدمات هاستیدا بی‌شک تاثیر استفاده از محصولات برند های معتبر(سیسکو، میکروتیک، اینتل، سامسونگ، اچ پی) را احساس خواهید کرد. خرید سرور اختصاصی، مناسب‌ترین گزینه برای تمام سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، سازمان‌ها و مشاغلی است که برای فعالیت‌های خود نیاز به منابع سخت افزاری و پهنای باند اختصاصی دارند. واحد فروش و پشتیبانی هاستیدا در امور مشاوره قبل از خرید، ارائه راهکار های فنی جهت کانفیگ سرور خریداری شده، مانیتورینگ و پشتیبانی در کنار شما خواهند بود.

ویژگی های خرید سرور اختصاصی​ هاستیدا

آپ تایم ۹۹.۹۹%

خدمات کانفیگ سرور

پشتیبانی و مانیتورینگ ۲۴/۷

سطح امنیت و پایداری بسیار بالا

ارائه سرویس در برترین دیتاسنتر ها

استفاده از به‌روزترین سخت‌افزار ها و تجهیزات شبکه

نصب تمامی سیستم عامل‌ها، مجازی‌ساز ها و کنترل پنل‌ها

انتخاب کشور مورد نظر

سرور اختصاصی ایران

ایران

سرور های ایران در دیتاسنتر برج میلاد میزبانی ‌می‌شوند. استفاده از سرور های نسل ۸ و ۹ HPE، استوریج‌های مخصوص دیتاسنتر، پردازنده‌های Intel و زیر ساخت Dual Stack، باعث متمایز بودن این سرویس شده است.

مشاهده جزئیات و ثبت سفارش
سرور اختصاصی آلمان

آلمان

سرور های آلمان در دیتاسنتر هتزنر میزبانی می‌شوند. سرور های Hetzner پینگ تایم و سرعت بسیار مناسبی در مقایسه با دیگر دیتاسنتر ها در کشور ایران دارند. پلن‌های خرید این محصول در دسته‌های SX-LINE ،EX-LINE ،AX-LINE ،PX-LINE و DELL ارائه می‌شوند.

مشاهده جزئیات و ثبت سفارش
سرور اختصاصی فرانسه

فرانسه

سرور های فرانسه در یکی از معتبرترین دیتاسنتر های جهان میزبانی ‌می‌شوند. کیفیت و آپ تایم بالا مرکز داده OVH باعث شده است که سرویس‌های این دیتاسنتر بسیار مورد استقبال قرار بگیرند.

مشاهده جزئیات و ثبت سفارش
سرور اختصاصی کانادا

کانادا

خرید سرور کانادا در دیتاسنتر OVH به شما این امکان را خواهد داد که با یک بار پرداخت هزینه خرید آی پی، مالکیت IP های خریداری شده تا پایان دوره سرویس بدون نیاز به پرداخت مجدد هزینه در اختیار شما باشد.

مشاهده جزئیات و ثبت سفارش

سرور اختصاصی چیست ؟

نوعی رایانه با منابع سخت افزاری و نرم افزاری قدرتمند است که جهت ارائه سرویس به صاحبان کسب و کار های آنلاین و سازمان‌ها، با رعایت استاندارد های لازم در یک دیتاسنتر قرار داده می‌شود. منابع سخت افزاری و پهنای باند یک سرور اختصاصی با سایر مشتریان و خدمات یک مجموعه به اشتراک گذاشته نمی‌شود.

کاربرد

شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی سیستم عامل‌های لینوکس و ویندوز، مجازی‌ساز ها و کنترل پنل‌ها را نصب و کانفیگ نمایید. یک Dedicated Server می‌تواند سرویس‌های مختلفی نظیر : Web Server(هاست سایت‌ها و اپلیکیشن‌های پر بازدید)، Email Server ،Game Server ،SQL Server و … را  ارائه نماید.

لینوکس

با خرید Dedicated Server قادر خواهید بود تمام توزیع‌های لینوکس (Fedora – Centos – Ubuntu – Debian) و نسخه‌های مختلف آن‌ها را نصب نمایید. در صورتی که قصد داشته باشید تا از Server خود به عنوان هاست سایت یا اپلیکیشن استفاده نمایید سیستم‌ عامل لینوکس قابلیت‌ها و کنترل پنل‌های بیشتری را در مقایسه با سیستم عامل ویندوز در اختیار شما قرار خواهند داد.

ویندوز

با نصب هر یک از ویندوز های ( Windows Server 2008 ,2012 ,2016 ,2019 ) بر روی سرویس خود، شما یک سرور ویندوز خواهید داشت. Windows Server جهت میزبانی سایت‌ها و برنامه‌هایی که زبان برنامه‌نویسی آن‌ها ASP.net می‌باشد بسیار مناسب می‌باشد.

قیمت سرور

قیمت خرید سرور، رابطه مستقیم با برند سخت افزار و تجهیزات شبکه، پایداری، امنیت و کیفیت سرویس ارائه شده دارد. اعتبار هاستینگ و دیتاسنتری که میزبانی شما را بر عهده دارد در این قیمت گذاری تاثیر زیادی خواهد داشت.

پنل مدیریت

ارائه دسترسی ILO و KVM این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا بتوانید سخت افزار و نرم افزار را به راحتی مدیریت نمایید و تمامی آمار مصرفی و لاگ‌ها را بررسی کنید.