انتقال دامنه

انتقال دامنه

انتقال دامنه شما از شرکتی دیگر به هاستیدا در کوتاه‌ترین زمان انجام خواهد شد. اگر شرکت سرویس‌دهنده فعلی خدمات مورد نیاز را به شما ارائه نمی‌دهد، می‌توانید با منتقل کردن دامین خود به هاستیدا از تمام خدمات ارائه شده توسط هاستیدا بهره‌مند شوید. در کنترل پنل ارائه شده امکان ثبت و تغییر DNS، تغییر NameServer، تغییر مالکیت، تمدید خودکار و امکان قفل دامنه برای امنیت آن را خواهید داشت. روند انتقال دامین به هاستیدا هزینه‌‌ای به جز تعرفه یک دوره تمدید نداشته و به راحتی انجام می‌شود.

انتقال دامنه

ابتدا کد انتقال را از داخل پنل کاربری خود در سایت سرویس‌دهنده قبلی ذخیره نمایید و یا در صورت عدم وجود کد در پنل کاربری، درخواست نمایید تا کد انتقال را برای شما ارسال نمایند. برای شروع دامنه خود(مانند: hostida.com) را در باکس زیر تایپ نمایید.

آیا جهت انتقال دامنه, نیاز به دریافت مشاوره دارید؟ با کارشناسان هاستیدا در ارتباط باشید

 • مدیریت DNS
 • پشتیبانی ۲۴/۷
 • مدیریت قفل دامنه
 • مدیریت نیم سرور ها
 • در دسترس بودن کد انتقال
 • انتقال دامنه شما به رجیسترار های معتبر

خانواده هاستیدا

مشتریان ما نبض تپنده هاستیدا هستند

 • سید مسعود موسوی

  مدیر فنی و مهندسی اگریگیتوری استان ایلام

  ما در مرکز اگریگیتوری و شتابدهنده هزاره سوم تا به حال با خدمات دهنده‌های مختلفی در زمینه هاست و سرور همکاری داشتیم اما طی این مدتی که با هاستیدا همکاری داشتیم، به قدری از خدمات و پشتیبانی این سرویس دهنده راضی هستیم که در حال جابجایی تمام سرویس‌های قبلی بر روی سرور های هاستیدا می‌باشیم

 • حسین غفوری

  مدیر آی تی ستاره ایران

  یکی از مهمترین درخواست‌هایی که امروزه مشتریان از مجموعه‌های هاستینگ می‌خواهند پاسخگویی سریع و ارائه راهکار مناسب بر اساس نیاز آنها است. استفاده از سرویس‌های شرکت هاستیدا یکی از بهترین تجربه‌هایی بود که ما در این چند سال با شرکت‌های هاستینگ داشتیم. پاسخگویی، پیگیری، دانش فنی و قیمت از مهم‌ترین دلایل انتخاب این شرکت بود.

 • محمد جعفری

  مدیر عامل تیک سل

  برای تیک سل به سرور هایی نیاز داشتیم که شبکه توسعه پذیری‌ داشته باشند تا بتوانیم ارتباطات مورد نیاز تیم برنامه نویسی را فراهم کنیم. تیم فنی هاستیدا با همکاری‌های ویژه‌ای که با‌ مجموعه تیک سل داشتند توانستند به بهترین شکل ممکن زیر ساخت مورد نیاز ما را فراهم کنند که نهایت تشکر را از اعضای این مجموعه دارم.

وبلاگ

به‌روزترین آموزش‌ها و اخبار دنیای IT

آموزش تصویری کاهش فضای هارد ماشین مجازی در ESXi7
آموزش تصویری کاهش فضای هارد ماشین مجازی در ESXi7
دانلود آخرین نسخه نرم افزار آیتونز ( iTunes ) ویندوز
دانلود آخرین نسخه نرم افزار آیتونز ( iTunes ) ویندوز
معرفی افزونه وردپرس Constant Contact
معرفی افزونه وردپرس Constant Contact
هندشیک دامین ( Handshake domain ) چیست؟
هندشیک دامین ( Handshake domain ) چیست؟
آموزش آپدیت دایرکت ادمین
آموزش آپدیت دایرکت ادمین
دامنه sh. چه کاربردی دارد؟
دامنه sh. چه کاربردی دارد؟
تماس با هاستیدا
۰۲۱ - ۷۸۳۷۲