قیمت دامنه

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی; سایتیدا

وقتش رسیده به دنیای اینترنت از یک دید دیگر نگاه کنید !

وب سایت شما ویترین کسب و کارتان است، با استفاده از یک ویترین مناسب، کسب و کار شما می‌تواند رشد کند، درآمد شما می‌تواند بیشتر شود، شما می‌توانید سلایق و نیازهای کاربرانتان را بشناسید ! هاستیدا در این مسیر با شما خواهد بود.

مشاوره تخصصی

در تمامی مراحل آنالیز و طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی شما، کارشناسان واحد طراحی هاستیدا شما را از تمام مراحل پروژه مطلع خواهند ساخت و با برگزاری جلسات مشاره آنلاین و حضوری، تمامی نظرات و خواسته‌های شما را پیاده‌سازی خواهند کرد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

حفظ کیفیت و در دسترس بودن فروشگاه اینترنتی شما بزرگترین مسئولیت هاستیدا است. واحد پشتیبانی هاستیدا به صورت ۲۴ ساعته هاست سایت شما را کنترل خواهد کرد تا حتی برای لحظه‌ای فروشگاه شما خارج از دسترس کاربرانتان نباشد.

طراحی حرفه‌ای

ما در هاستیدا ابتدا کسب و کار شما را بررسی خواهیم کرد، در مرحله دوم نیاز ها و سلایق کاربران شما را ارزیابی خواهیم کرد، و در انتها با مقایسه دقیق سایت‌های همکاران و هم صنف‌های شما، کاربردی‌ترین سایت و فروشگاه اینترنتی را برای شما طراحی خواهیم کرد.

همین حالا کسب و کار خود را آنلاین کنید

دیگر وقت آن رسیده که روش‌های سنتی فروش را کنار بگذاریم و آنجایی باشیم که مشتریان ما هستند، اینترنت ! تمام چیزی که برای فروش اینترنتی محصولات‌مان نیاز داریم، طراحی یک فروشگاه اینترنتی کامل و حرفه‌ای است.

ما بر این باور هستیم که هر مجموعه و سازمان متناسب با نیاز های خاص کاربرانش نیازمند یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی با پارامتر های اختصاصی می‌باشد، بنابراین به‌جای ارائه‌ی سایت‌‌ها و فروشگاه‌های آماده ترجیح داده‌ایم ابتدا نیاز های مشترکین خود را بررسی نماییم و مطابق با سلایق آن‌ها یک وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی طراحی کنیم، این امر باعث خواهد شد سایت بر اساس روند کاری مجموعه یا سازمان شما برنامه‌نویسی شود و پس از پایان پروژه بتوانید بیشترین بازدهی و درآمد را داشته باشید.

ثبت درخواست طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

لطفا شرح نیاز‌ های مجموعه خود را به‌صورت کامل بنویسید، کارشناسان هاستیدا در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت