خدمات میزبانی وب

چرا دیتاسنتر OVH برای خرید سرور مجازی فرانسه مناسب ترین انتخاب است ؟

امروزه می‌توان سرور مجازی را اساس یک کسب و کار اینترنتی بزرگ تلقی کرد به همین دلیل لازم است با دقت بالایی سرور مجاز خود را انتخاب کنید. دیتاسنتر OVH بیش از 20 سال تجربه در مدیریت و تولید سرور دارد همچنین مجهز به فناوری پیشرفته و جدیدترین نوآوری هاست. در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد که چرا دیتاسنتر OVH برای خرید سرور مجازی فرانسه مناسب ترین انتخاب است ؟

datacenter چیست

دیتاسنتر مکانی است که تمامی تجهیزات مورد نیاز برای کارکرد سیستم IT را میزبانی می‌کند. تعداد زیادی از سرورهای کامپیوتری و تجهیزات شبکه در کنار یکدیگر بدون وقفه برای انتقال داده ها، ذخیره سازی داده‌ها و … کار می‌کنند.

دیتاسنتر ovh فرانسه

دیتاسنتر‌ OVH فرانسه

موقعیت جغرافیایی یک دیتاسنتر برای انتخاب یک سرور مجازی مناسب مهم است، نسبت به کارایی که سرور مجازی دارد لازم است انتخاب کنید یک سرور مجازی ایران مناسب کار شماست یا یک سرور مجازی خارج، هاستیدا فضای میزبانی در موقعیت های مختلف جغرافیایی ارائه می‌دهد که یکی از این موقعیت ها فرانسه است، دیتاسنتری که برای ارائه خدمات خرید سرور مجازی فرانسه انتخاب کرده‌ایم دیتاسنتر OVH است که بهترین عملکرد را ارائه می‌دهد و امنیت مراکز خود را تضمین می‌کند.

سرور مجازی فرانسه که در بزرگترین مرکز دیتاسنتر اروپا یعنی OVH ارائه می‌شود با استفاده از استوریج‌های NVMe، پردازنده‌های اینتل، سیستم عامل لینوکس و ویندوز می‌تواند بهترین گزینه برای خرید سرور مجازی باشد. VPS فرانسه هاستیدا با توجه به پینگ تایم و سرعت بسیار مناسب طرفداران زیادی در بین کاربران دارد و جهت راه‌اندازی وب سرور، اتصال به کیف پول‌های ارز دیجیتال و سرویس هایی که کشور ایران را تحریم کرده‌اند مناسب است.

یکی از مزایای کلیدی میزبانی در دیتاسنتر OVH، اقداماتی است که برای تضمین در دسترس بودن و عملکرد بهینه انجام می‌شود، برای انجام این کار دیتاسنتر OVH همیشه از بروزترین سخت افزارها در سرور های خود استفاده می‌کند تا بهترین پیکربندی را به مشتریان ارائه دهد همچنین از تجهیزات پشتیبانی استفاده می‌کند تا از قطع برق، خرابی سخت‌افزار و هرگونه حادثه‌ی غیرقابل پیش‌بینی دیگر جلوگیری شود.

امنیت datacenter

یک دیتاسنتر لازم است کنترل کاملی بر امنیت فیزیکی مرکز خود داشته باشد و غیر از کارکنانی که مجوز لازم را دارند اجازه ورود به ساختمان دیتاسنتر را ندهد. دیتاسنتر OVH برای ساختمان‌های خود تدابیر امنیتی بالایی را در نظر گرفته است به طوری که در 24 ساعت شبانه روز و در تمامی طول هفته نظارت تصویری برای کنترل امنیت را اجرایی کرده و امنیت دیتاسنتر خود را تضمین می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا