خرید لایسنس از هاستیدا

خرید لایسنس از هاستیدا

خرید لایسنس معتبر، نقش بسیار موثری در کارکرد و بازدهی سیستم عامل یا افزونه های وب سایت یا سرور شما خواهد داشت. خرید لایسنس در کشور ایران به جهت تحریم های موجود با دشواری بسیار از سایت های رسمی فروش لایسنس انجام می‌شود. جهت رفع نیاز های نرم افزاری مشترکین محترم هاستیدا، تمام لایسنس های مورد نیاز یک کسب و کار آنلاین یا یک سازمان را فراهم آورده‌ایم. پلن های خرید لایسنس از هاستیدا با توضیحات تکمیلی در این صفحه موجود می باشد. در صورتی که هر گونه سوالی در مورد خرید لایسنس در ذهن خود داشتید آن را با کارشناسان هاستیدا در میان بگذارید.

پلن های خرید لایسنس

لایسنس های هاستیدا، مناسب ترین انتخاب جهت رفع نیاز های نرم افزاری شما

سوالات متداول کاربران

لایسنس در علم کامپیوتر به معنای مجوز قانونی استفاده از یک سخت افزار یا نرم‌افزار می‌باشد. لایسنس‌های ارائه شده جهت کسب درآمد شرکت تولید کننده می‌باشند تا مجموعه‌ی آن‌ها بتواند خدمات ارائه شده بر روی محصول خود را به صورت مداوم بروزرسانی نمایند و خدمات پشتیبانی مناسبی را به کاربران خود ارائه دهند. برخی از شرکت‌های نرم‌افزاری لایسنس‌های رایگانی را با دسترسی‌های محدود برای محصولات خود ارائه می‌نمایند تا کاربرانشان بتوانند با امکانات محصول تولید شده آشنا شوند و در صورت نیاز به بهرمندی از تمامی امکانات نرم‌افزار اقدام به خرید لایسنس مربوطه نمایند. 

در صورتی که شما جهت نصب لایسنس خریداری شده نیاز به دریافت راهنمایی داشته باشید، کارشناسان هاستیدا آموزش‌های لازم را برای شما ارسال خواهند کرد.

گواهینامه SSL

امروزه امنیت یک وب سایت تاثیر بسیاری در جلب اعتماد کاربران دارد، یکی از موارد امنیتی که کاربران اینترنت به سادگی لمس میکنند وجود یا عدم وجود گواهینامه SSL در سایت شما می‌باشد. برای متمایز بودن شما، هاستیدا خدمات گواهینامه SSL را با همکاری شرکت های معتبری نظیر Comodo و Certum ارائه می‌نماید.

گواهینامه SSL
گواهینامه SSL