ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت دامنه اولین قدم جهت راه‌اندازی یک وب سایت و حضور در دنیای اینترنت است. نام دامین(Domain Name) آدرسی است که کاربران اینترنت می‌توانند با استفاده از آن به وب‌سایت شما دسترسی داشته باشند. این نام می‌تواند ترکیبی از حروف و اعداد باشد. دامنه‌ها از نظر پسوند به دو دسته‌ی ملی مانند دامنه IR. و بین المللی مانند دامنه COM. و دامنه Net. تقسیم بندی می‌شوند.
جستجو و خرید دامنه مناسب تاثیر بسیاری در ایجاد اعتبار، برند سازی و بازدهی وب سایت شما خواهد داشت. در این صفحه می‌توانید نام دامنه مورد نظر خود را جستجو نمایید و در صورت آزاد بودن آن اقدام به ثبت آنی دامنه نمایید. پس از جستجو و خرید دامنه، در کنترل‌ پنل ارائه شده می‌توانید مواردی مانند: Whois ،NameServer ،DNS و تمدید خودکار را مدیریت نمایید.

ثبت دامنه

به دنیا سلام کن ...

آیا جهت انتخاب دامنه مناسب، نیاز به دریافت مشاوره دارید؟ با کارشناسان هاستیدا در ارتباط باشید

لیست قیمت دامنه

پسوندقیمت(تومان)قوانین ثبت
پسوندقیمت(تومان)قوانین ثبت

دامنه ملی

دامین ملی اشاره به موقعیت جغرافیایی کسب و کار شما خواهد داشت. برای مثال زمانی که یک سایت با پسوند FR. مشاهده نمایید متوجه خواهید شد که این سایت متعلق به یک سازمان یا کسب و کار در کشور فرانسه می‌باشد. پسوند کشور ایران IR. است. ثبت دامنه ir. گزینه‌ای مناسب برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارهای داخلی می‌باشد. قیمت خرید دامنه IR. در مقایسه با پسوند های بین‌المللی بسیار ارزان‌تر است.

 • ثبت آنی
 • قیمت مناسب
 • امکان قفل کردن دامنه
 • ارائه کنترل پنل مدیریتی
 • تنوع پسوند های ارائه شده
 • ارائه خدمات با همکاری رجیسترار های معتبر
 

دامنه بین المللی

از دامین‌های ملی که صرف نظر کنیم، دیگر پسوند‌ های موجود در دسته‌ی دامین بین‌المللی قرار خواهند گرفت. پسوند های بین المللی اشاره‌ای به جغرافیای کسب و کار آنلاین شما نخواهند داشت. از رایج ترین دامین‌های بین المللی میتوان به (com (Commercial) ،net (Network) ،org (Organization و (info (Information اشاره کرد. همکاری با رجیسترار های معتبر باعث شده است که هاستیدا بتواند خدمات خرید دامنه بین‌المللی را بدون تاثیر تحریم‌ها بر روی سرویس‌ مشترکین ارائه نماید.

خانواده هاستیدا

مشتریان ما نبض تپنده هاستیدا هستند

 • سید مسعود موسوی

  مدیر فنی و مهندسی اگریگیتوری استان ایلام

  ما در مرکز اگریگیتوری و شتاب دهنده هزاره سوم تا به حال با خدمات دهنده‌های مختلفی در زمینه هاست و سرور همکاری داشتیم اما طی این مدتی که با هاستیدا همکاری داشتیم، به قدری از خدمات و پشتیبانی این سرویس دهنده راضی هستیم که در حال انتقال تمام سرویس‌های قبلی بر روی سرور های هاستیدا می‌باشیم

 • حسین غفوری

  ستاره ایران

  یکی از مهمترین درخواست‌هایی که امروزه مشتریان از مجموعه‌های هاستینگ دارند پاسخگویی سریع و ارائه راهکار مناسب بر اساس نیاز آنها است. استفاده از سرویس‌های شرکت هاستیدا یکی از بهترین تجربه‌هایی بود که ما در این چند سال با شرکت‌های هاستینگ داشتیم. پاسخگویی، پیگیری، دانش فنی و قیمت از مهم‌ترین دلایل انتخاب هاستیدا بود.

 • محمد جعفری

  مدیر عامل شرکت بالوین و تیک سل

  برای راه اندازی تیک سل به سرور هایی نیاز داشتیم که شبکه توسعه پذیری‌ داشته باشند تا بتوانیم ارتباطات داخلی و خارجی مورد نیاز تیم برنامه نویسی را فراهم کنیم. تیم فنی هاستیدا با همکاری‌های ویژه‌ای که با‌ مجموعه بالوین داشتند توانستند به بهترین شکل ممکن زیر ساخت مورد نیاز ما را فراهم کنند که نهایت تشکر را از اعضای این مجموعه دارم.

وبلاگ

به‌روزترین آموزش‌ها و اخبار دنیای IT

آموزش اتصال ادوبی کانکت (Adobe Connect) به LMS مودل (Moodle)
آموزش اتصال ادوبی کانکت (Adobe Connect) به LMS مودل (Moodle)
آموزش اتصال بیگ بلو باتن (BigBlueButton) به LMS مودل (Moodle)
آموزش اتصال بیگ بلو باتن (BigBlueButton) به LMS مودل (Moodle)
آموزش نصب (Moodle) بر روی هاست
آموزش نصب (Moodle) بر روی هاست
دانلود LMS مودل (Moodle)
دانلود LMS مودل (Moodle)
چگونه منابع سرور لینوکس را مانیتور کنیم؟
چگونه منابع سرور لینوکس را مانیتور کنیم؟
فریم ورک لاراول(Laravel) چیست؟
فریم ورک لاراول(Laravel) چیست؟
تماس با هاستیدا
۰۲۱ - ۷۸۳۷۲